Turvalisus

Lapsekandmisel on palju eeliseid. Esiteks see tagab lähedase kontakti emaga, mis rahustab last. Laps nutab vähem, sest et selles lihtsalt ei ole vajadust. Soojus ja toit on kõrval, ja tihe kanga pinge loob emaüsa tunde ja aitab lapsel kiiremini adapteeruda. Kui laps on rahulik, harjub ema kiiremini uue rolliga ja tunneb ennast turvaliselt. Ta teeb kaalutud otsuseid, ta on organiseeritud ja õnnelik. Ja lapse turvalisus on selle loo olulisem osa.

Enne kui ostate lapsekandmisvahendi, tehke endale selgeks, milline tõeliselt Teile sobib. Reklaampiltidel pöörake tähelepanu lapsele: kandmisvahend peab toetama tema selga natuke ümardatud asendis, lapse puusad peavad olema toetatud põlvest põlveni, kujundades füsioloogilise M-positsiooni. Sellises asendis lapsel ei ole koormust tema ebaküpsele selgroole. Vastsündinule kandmisvahendi valimisel veenduge, et seal on kaela- ja peatoe võimalus. Ärge ostke "fake" ja "no name" tooteid - sellistel kandmisvahenditel ei ole maailmastandardite sertifikaate ja need võivad teha lapsele halba.

Olete valiku teinud? Super! Enne uue vahendi kasutamist vaadake tähelepanelikult juhendit või õpetusvideot. Veenduge, et laps on heas tujus, ei ole näljane, on puhtas mähkmes, ei ole liiga soojalt riides ja ei taha magada. Kui Teie ei julge õppida sidumist iseseisvalt, paluge kedagi lähedastest olla teie kõrval, et vajadusel kindlustada. Kui Teie ei ole 100% kindel, et laps on kandmisvahendis õiges asendis, pöörduge nõustaja või tootja poole.Veel mitu soovitust
  • Alati hoidke ühe käega last kuni kandmisvahend on lõpuni seotud või kinnitatud.
  • Kui õpite siduma, veenduge, et oleksid täidetud kõik turvalisuse parameetrid.
  • Lapse nägu peab alati Teile nähtavaks jääma.
  • Alati hoidke ühe käega last, kui astute läbi ukse, olete suures rahvahulgas, või trepil kõnnite. Olge ettevaatlik ja kandke libedakidlaid saapaid, kui kannate last talvel.
  • Ärge mitte kunagi kasutage kandmisvahendit turvatooli asemel!
  • Ärge mitte kunagi tehke midagi potentsiaalselt ohlikku lapsega kandevahendis. Toidu valmistamine, koristamine keemiliste vahenditega, sport (jooksmine, hüppamine, tantsimine), jalgrattaga sõitmine, paadis sõitmine võivad põhjustata lapse traumeerimist.
Liitu uudiskirjaga
© 2019 Beatex Pro OÜ
Website designer & creator - Alina Firsova