Kandelinad

kandelinad, kandelina, beebi kandelina, kandelina beebile, trikoolina

Love & Carry® trikoolina - on 4,5 meetrit pehmet, kvaliteetset trikotaaži. Lina venib rohkem laiusesse, kui pikkusesse ja seetõttu toetab hästi vastsündinut last umbes 8 kg-ni. Meie kodulehelt leiate õppevideod, mis näitavad, kuidas lina õieti siduda. See pole sugugi keeruline - paar proovimist ja oletegi professionaal. Kandelina - on eriri hea valik "neljanda trimestri" ajal. Ema läheduses ei ole lapsel stressi, lapse ja vanema vaheline kiindumus tugevneb.

Love & Carry® kandelinad on valmistatud 100% puuvillast või modaal kangast - uue põlvkonna viskoos. Modaalist kandelinal on palju eeliseid: siiditaoline kangas, tugev, toetab last korralikult ja samas on kangal väike tihedus. Kui Te otsite kandelina, mis sobiks palava ilmaga, siis valige modaal.

Kandelina on mugav ja ohutu vahend lapse kandmiseks alates esimestest elupäevadest. Enne, kui ostate kandelina, vaadake ka meie videoid, mõistmaks kuidas laps linas paiknema hakkab. Piisab vaid paarist korrast juhendvideo vaatamisest ja mõned korrad proovida mänguasjaga. Trikoolina eeliseks on, et selle sidumine käib enne, kui Teie võtate lapse sülle. Kui lina on juba seotud, siis lapse saab asetada juba valmis seotus linasse.
kandelinad, kandelina, beebi kandelina, kandelina beebile, trikoolina
Mugavat ja tervislikku lapsekandmist!
Liitu uudiskirjaga
© 2019 Beatex Pro OÜ
Website designer & creator - Alina Firsova