Lapsekandmise joped, raseda joped

lapsekandmise jope, lapsekandmisjope, rasedate jope, raseda jope, rasedate joped

Meilt saab osta nii eraldi jopet raseduse ajaks, kui ka lapsekandmise jopet 3 in 1.

Lapsekandmise jope 3 in 1 - on tavaline jope, lapsekandmise jope ja raseda jope.

Lapsekandmise jope 3 in 1 - on soe talvejope, mis on loodud selleks, et lapsekandmine oleks sama mugav nagu suvel, lapsele pole vaja selga panna paksu kombet. Jope all soojendab ema last kõhu poolt, aga selja taga asetsev lapsekandmisvahend ongi soojendav lisakiht. Love & Carry® lapsekandmise joped on õmmeldud kvaliteetsetest kaasaegsetest materjalidest. Jopedel on palju läbi mõeldud detaile, tänu millele emal ja lapsel on soe jalutada isegi väga külmal talvel.

Lapsekandmise jopet saab kanda ka raseduse ajal tänu spetsiaalsele raseda liistule. Kõht mahub jope alla isegi raseduse lõpus. Kui kõik liistud ja aksessuaarid ära võtta saab jopest stiilne riideese, milles saab jalutada ka lapsekäruga. Talvejoped on mõeldud kandmiseks temperatuuril +5 - -20 ° С.

Lapsekandmise jope 4 in1 on mõeldud kandmiseks sügisel, soojal talvel või kevadel. Selles jopes saab kanda last ka selja taga. Sellised joped on mõeldud kandmiseks temperatuuril +15 - 0 ° С.

Lapsekandmise jopel on mitu eelist: õue sättimine muutub kiiremaks, võite jalutada pikalt või ainult poodi ja tagasi, ja tänu soojusvahetusele on nii emal kui lapsel palju soojem.

Lapsekandmise jope ei ole lapsekandmisvahend. Laps käib jope alla kas kõhukotis, linas või ruutlinas.
Kuidas riietada last, kui sa tahad teda kanda?
  • Kõige oluline: ära pane lapsele jalga kinnise tallaga sipukaid. Lapse jalad kõverduvad kandekotis nii põlvedest, kui puusaliigestest - seetõttu kinnine tald võib hakata soonima. Pane parem püksid ja sokid. Võib panna ka parajad sukkpüksid. Kui tahad ikka sipukaid panna, siis need peavad olema 1 suurus pikemad.
  • Pigem vähem riideid, kui rohkem! Kandekotis teie kehad on üksteise vastas. Te annate üksteisele soojust.
  • Väldi riideid, mis on eest nööpide või lukuga, nii lapsel kui endal. Tiheda keha kontakti ajal võib see tekitada ebamugavust
Mida teha, kui ma ei tea, mida oma lapsele valida?
Teie võite kirjutada meile Messenger'i, meie sotsiaalvõrgustikes, e-postile. Kõikidele Teie küsimustele vastab sertifitseeritud lapsekandmisnõustaja ja ämmaemand Alina Firsova.

Kui Te enne ostu toodetega ja matejaliga tutvuda, siis kõike saab tulla ka kohapeale proovima Tallinnas Lasnamäel. Eelnevalt leppige aeg kokku.

Kirjutage info@emmelapsepood.ee või helistage +372 56608008.
apsekandmise jope, lapsekandmisjope, rasedate jope, raseda jope, rasedate joped
Nauditavat emadust!
Liitu uudiskirjaga
© 2019 Beatex Pro OÜ
Website designer & creator - Alina Firsova
Made on
Tilda