Privaatsuspoliitika

Jättes siin kodulehel oma andmeid Teie nõustute privaatsuspoliitikaga.

Andmete kaitse

emmelapsepood.ee (edaspidi E-pood) administratsioon ei saa edastada või avaldada kolmandatele liikmetele kasutajalt (edaspidi Tellija) saadud informatsiooni, väljaarvatud juhul, mis on kirjeldatud kasutaja riigi seadusandluses.

Personaalse informatsiooni kasutamine

E-pood kasutab isiklikku informatsiooni hea teeninduse osutamiseks. E-pood panustab kõike, et tagada Tellija isiklike andmete saladust.

Isiklik informatsioon võib olla avaldatud juhul, kui see on lubatud seadusandluses, või kui e-poe administratsioon peab seda vajalikuks juriidiliste protseduuride teostamiseks, kohtuotsuse täitmiseks.

Tellija paremaks teenindamiseks võib E-pood avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab E-poele teenuseid. Kolmandaks osapooleks on näiteks asutus, kelle ülesanneteks on e-poes müüdavate kaupade saatmine Tellijale.

Mitte mingil teisel juhul Tellija isiklik informatsioon ei saa olla avaldatud kolmandatele isikutele.

Kommunikatsioon

Peale seda kui Tellija jättis oma andmed, tema saab sõnumi edukast andmete saatmisest.

Viited

E-poes võivad olla viited teistele kodulehtedele. E-pood ei vastuta nende kodulehtede sisu, kvaliteedi ja privaatsuspoliitika eest. See privaatsuse avaldus kehtib ainult infole, mis on toodud just nimelt E-poes.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused


E-pood jätab endale õiguse muuta privaatsuspoliitikat ilma sellest teavitamata. Uuendused hakkavad kehtima alates nende postitusest. Tellijad võivad jälgida privaatsuspoliitika muutusi iseseisvalt.

Liitu uudiskirjaga
© 2019 Beatex Pro OÜ
Website designer & creator - Alina Firsova